سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قائــــم
استفاده از مطالب این دیدارگاه با ذکر منبع آزاد است

هفته وحدت

وقتی "هانتینگتون" نظریه "جنگ تمدن‌ها" را مطرح کرد، شاید بعضی بر این باور بودند که استکبار جهانی به عنوان طلایه‌دار "تمدن غربی" و لیبرالیسم با ایجاد خاکریز و به‌کارگیری موشک و بمب‌افکن و تسلیحات اتمی، به جنگ "تمدن اسلامی" خواهد رفت. غافل از این که با وجود تفرقه در دنیای اسلام که ناشی از بی‌کفایتی حاکمان کشورهای اسلامی و وابستگی بعضی حاکمان دیگر به استکبار جهانی که وعده نابودی فرهنگ اسلامی در نتیجه جنگ تمدن‌ها را داده است-اقلا در این مرحله که سرکوب بیداری اسلامی را پشت‌سر گذاشته است- ایادی متحجر و خشک‌مغزشان در دنیای اسلام پیاده‌نظام استکبار در جنگ هستند، به زدن خاکریز و تسلیحات اتمی نیاز نمی‌باشد.

بی‌گمان وعده الهی محقق خواهد شد و خداوند دینش را در کمال ناباوری دشمنان حفظ خواهد کرد. اما وعده خداوند، از امت اسلامی و علمای دینی سلب مسئولیت نخواهد کرد. علمای شیعه از مرحوم آیت‌الله‌العظمی بروجردی و امام خمینی(ره) و عالمان سنی از شیخ شلتوت تا احمد‌الطیب و سایرین سنگ بنای وحدت اسلامی را نهادند و در دنیای متشتت امروز نیز امام خامنه‌ای(مد ظله‌العالی) و ایران اسلامی طلایه‌دار وحدت امت اسلامی و منادی اسلام ناب محمدی(ص) هست.  

وقت آن رسیده که علمای اسلام(اعم از شیعه و سنی) و امت‌های اسلامی با تکیه بر آموزه‌های اسلام ناب محمدی(ص)، وحدت اسلامی را به صورت فراگیر و کارا محقق سازند. به خاک مالیدن پوزه مخالفان "وحدت اسلامی" از جمله وهابیون که مزدور استکبار و صهیونیسم هستند و در جبهه "تمدن غربی" می‌جنگند، گام اول است.

دوازدهم تا هفدهم  ربیع‌الاول هفته وحدت به بهانه سالروز میلاد رسول گرامی اسلامی(ص) بر همه مسلمانان مبارک باد

 


[ جمعه 96/9/10 ] [ 7:30 عصر ] [ ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب


بازدید امروز: 564
بازدید دیروز: 990
کل بازدیدها: 877435