سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قائــــم
استفاده از مطالب این دیدارگاه با ذکر منبع آزاد است

دهه فجر انقلاب اسلامی

دوازدهم بهمن ماه سال 1357، خورشید ایران از غرب طلوع کرد و با بازگشت پیروزمندانه سکاندار کشتی انقلاب اسلامی از تبعید پانزده‌ساله به کشور، فجر پیروزی دمیده شد و در روز 22 بهمن خون بر شمشیر پیروز گردید و نهضت حسینی در مرحله سقوط طاغوت به بار نشست.

آن ده روز برای ایران و ایرانیان که با ایثار و شهادت و شهامت تحت رهبری خمینی کبیر(ره) سال‌ها پرچم مبارزه را بر دوش کشیده و منتظر دمیدن فجر بودند، دهه فجر شد.

خفاشان شب‌پرستند و از نور وروشنایی گریزان و بیزارند. بنا بر این دمیدن فجر پیروزی انقلاب اسلامی برای دشمنان انقلاب زجرآور بود. دهه مبارکه فجر هر سال به یاد حماسه‌آفرینی آن سال‌ها در ایران و حتی سایر کشورها گرامی داشته می‌شود. اما هر چه از مبدأ این تاریخ یعنی دهه فجر سال 1357 فاصله می‌گیریم، فجر انقلاب اسلامی برای مردم ایران و مستضعفین و آزادیخواهان جهان دل‌نشین‌تر از قبل می‌شود، ولی دشمنان که چهل سال به هر توطئه‌ای برای نابودی نظام برآمده از انقلاب دست زده‌اند، زجرآورتر از گذشته می‌باشد.

 آنان که با کودتا، ترور و تخریب، محاصره اقتصادی، تحمیل جنگ هشت‌ساله، تحمیل جنگ‌های داخلی، تهاجم و شبیخون فرهنگی، تحریم و جنگ اقتصادی، استفاده ابزاری از حقوق بشر، انقلاب رنگی، اسلام‌هراسی، شیعه‌هراسی، ایران هراسی، تفرقه‌افکنی مذهبی، اقدامات تجزیه‌طلبانه، جنگ هوشمند، جنگ اطلاعاتی و ده‌ها و صدها توطئه دیگر و همه آن‌چه در توان داشتند برای نابودی این انقلاب و نظام به‌کار گرفتند بدیهی است که در آستانه چهل‌سالگی نظام اسلامی چشمانشان در مقابل فجر برآمده از انقلاب اسلامی از حدقه بیرون زده است و بر خود می‌پیچند. باشد که از این زجر جانشان درآید. انشاءالله

چهلمین سال دمیدن فجر انقلاب اسلامی در آستانه چهل‌سالگی جمهوری اسلامی ایران بر ملت ایران و آزادیخواهان جهان مبارک باد

 


[ چهارشنبه 97/11/10 ] [ 5:8 عصر ] [ ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب


بازدید امروز: 63
بازدید دیروز: 859
کل بازدیدها: 942297