سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قائــــم
استفاده از مطالب این دیدارگاه با ذکر منبع آزاد است

اعدام توریستهای وهابی

طی روزهای اخیر اعدام تعدادی از تروریستهای وهابی تکفیری در ایران دست‌آویزی شد تا بوق‌های تبلیغاتی و سخن‌پراکنی استکباری و صهیونیستی "وا حقوق بشرا" را فریاد کنند و ایران را به اعدام زندانیان عقیدتی متهم نمایند.

علاوه بر ایستگاه‌های سخن‌پراکنی شیطان بزرگ و پیر استعمار و صهیونیستی، خرده‌پاهای وابسته به آنان هم‌چون رژیم "کودک‌کش" و وهابی آل سعود و هم‌پیمانان منطقه‌ای و پیرتروریستهایی چون منافقین که دستشان به خون هزاران ایرانی آغشته است نیز بر طبل حقوق مذهبی و قومی می‌کوبند و بربادرفتن حقوق مذهبی در ایران را فریاد می‌کنند.

کیست که نداند ترور و ایجاد رعب و وحشت،که امروزه دامن حامیان غربی تروریسم را نیز گرفته است، در هر مکتب و مرامی محکوم است. اعدام آن تعداد از تروریستهای وهابی عضو موسوم به گروه "جهاد و توحید" کردستان که اخیرا انجام شد، نه به جرم سنی‌بودن، بلکه به جرم جنایاتی است که در سال 1388 با ترور ماموستا شیخ‌الاسلام و ماموستا عالی از روحانیون برجسته اهل سنت کردستان و سایر اقدامات تروریستی مرتکب شده بودند.

آن عده که زیر پرچم "جهاد و توحید" سینه می‌زدند و بر اساس آموزه‌های فقهی وهابیت برای تامین هزینه‌های آدمکشی؛ در همدان و زنجان و شهرهای دیگر دست به آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه زدند و مردم عادی سنی‌مذهب را در میدان آزادی سنندج به رگبار کینه‌توزانه خود بستند، سنی نبودند بلکه تروریستهایی بودند که به جای سینه دشمنان قسم‌خورده مسلمانان یعنی صهیونیستها و کفار حربی، سینه مسلمانان شیعه و سنی را به اتهام واهی تکفیر نشانه گرفتند.

آل سعود

ایادی خارجی و جیره‌خواران داخلی استعمار و صهیونیسم بین‌المللی که بوی سوختن جگرشان از اعدام چند تروریست وهابی - که البته از نظر شناسنامه سنی‌مذهب بودند - به مشام می‌رسد، وقتی دست آن تروریستها به خون بیگناهان سنی و شیعه آغشته بود کجا بودند تا اعلام موضع کنند؟ و الآن که رژیم وهابی آل سعود در یمن همچون ارباب صهیونیستی خود کودکان و زنان بی‌دفاع یمنی را در مساجد و بیمارستان به خاک و خون می‌کشد و از رژیمک بحرین و تروریستهای سوریه، افغانستان، عراق و نیجریه حمایت می‌کند چرا به اصطلاح ککشان نمی‌گزد؟


[ دوشنبه 95/5/18 ] [ 10:4 عصر ] [ ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب


بازدید امروز: 176
بازدید دیروز: 195
کل بازدیدها: 986733